Tabela İmalatı

Tabela imalat ve üretim alanında, tabela tasarım, uygulama, imalat ve montaj dahilinde, kayan yazı tabelalar başta olmak üzere her türlü; tabela üretimini gerçekleştiriyoruz. Farklı illerdeki Ankara; Antalya; İzmir tabela üretim merkezleriyle kurulan mekan ortaklığıyla her türlü tabela örneklerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.
Tabelalarınız; montaj dahilinde tasarım ve uygulama ile istekleriniz doğrultusunda imalatını gerçekleştiriyoruz.
Deneyimli ustalarımız sayesinde arızanın veya hasarın yerinde tespitini gerçekleştirdikten sonra, sizin arzu istekleriniz doğrultusunda yeni bir tabela ihtiyacınızın olup olmadığı kararından sonra tabelanın tamir işlevine başvurulur.
Kayan yazı tabelalarında sıkça rastlanan tabela içindeki ışıkların sönmesi, yanmaması, zamanlama hatalarından kaynaklanan farklı görselin oluşması sebebi ile tabelanızdan alamadığınız verimi size geri kazandıracak tabela ustalarımız ve teknik elemanlarımız sayesinde tabelanızın tamirini gerçekleştiriyoruz.
Işıklı tabelaların içinde kullanılan elektrik aksamı başta olmak üzere, montajı iyi yapılmayan tabela ekipmanlarının arasından sızan sıvı nesnelerin sebebinden dolayı yanmayan ışıklarınızın sebebi tespit edilerek, yerinde ya da sökülerek tamiri işlemi gerçekleştirilerek yerine montajı sağlanır.
Görsel anlamda güneş ışınlarına maruz kalan tabelalarınızın branda yüzeyleri yeniden tasarlanarak daha dayanıklı dış mekan dijital baskı makinalarımızın kullandığı dayanıklı boyalar ile yeniden brandaya uygulanarak yerine montajını gerçekleştiririz.
Paslanmaz Kutu Harf Tabelalarında gözlemlenen montaj noklarında kullanılan bağlantı aparatlarındaki paslanmanın giderilmesi için bizi mutlaka arayın.
Neon tabelaların zamanla ışıklarının sönmesi, totem tabelalarınızın ışıklarının yanmaması sorunları için biz varız.

ışıklı tabela örnekleri ile imalatımızı görün

Alt Kategoriler

paslanmaz kutu harf tabela, tabela tamiri sitesinin usta ellerinden inanılmaz zarafette ve istenilen formda üretilir.
paslanmaz kutu harf tabela, tabela tamiri sitesinin usta ellerinden inanılmaz zarafette ve istenilen formda üretilir.
Led Tabela, birbiri ardına dizilmiş ardışık düzende devreler tarafından çalışmasına sıralı olarak komut düzeninde hazırlanmış kodlarla bezenmiş bir ışıklı tabela örneğidir.
Subpower adı verilen 12 volt güç kaynağı ile beslenirler.
Tabela; örneğinde tabelalar birbiri ardı ardına eklenerek istenilen boyut da hazırlanabilen tabelalardır.Ucuz maliyet ve güç kaynağının düşük elektrik kaynağını kullanması tercih sebebidir.
Oluşturulan devrelere bağlanan LED lambalardan oluşur. Led lambaları tek renk olarak kullanıla bilinir. İstenildiğinde farklı renkler -mavi-yeşil-sarı, gibi- ile hazırlanabilen tabela örnekleridir.
İstenilen ebat da hazırlanan tabela çeşidinde, dikkat çekici özelliği mevcuttur. Günlük kampanyaları müşterilere duyurulması en ucuz maliyetli reklam aracıdır.